تور و سفر به دور دنیا

خرید در تایلند

جواهرات مجلسی تایلند

خرید سنگ‌ها قیمتی و حتی شاید بهترین مکان برای خرید جواهرات مجلسی ارزان قیمت به شمار می‎رود. این جواهرات اغلب توسط زیورآلات سازان محلی تایلند ساخته می‌شوند. علاوه براین می‌توانید مغازه‌های حراجی یاقوت سرخ زیادی پیدا نمایید چرا که  این کشور به داشتن صنعت معادن یاقوت سرخ مشهور است.

چیپس سیب زمینی Lay در تایلند

چیپس Lay تقریبا در تمامی نقاط دنیا در دسترس است. طعم‌هایی مثل جلبک تند، ماهی مرکب تند چیلی، پنیر با جلبک دریایی، ریحان شیرین و طعم میگو رودخانه با ادویه‌جات تنهای برخی از طعم‌های خاص به شمار می‌روند. در تور تایلند ارزان می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار کاربردی هستند.

روغن جامد ببر در تایلند

روغن جامد ببر محلولی می باشد که برای انواع دردهای عضلانی و مفاصل کاربرد دارد. این روغن‌های رفع درد را در انواع مختلفی مثل روغن‌های گیاهی، روغن‌های مالشی مخصوص درد مفاصل و غیره می‌توان در مغازه‌ها و بازارهای تایلند پیدا نمود و گفته می‌شود که استفاده از آن‌ها باعث رفع سریع درد خواهد شد.

روغن‌های گیاهی Siam در تایلند

هیچ چیز طبیعی‌تر از این روغن‌های گیاهی و عصاره‌های Siam وجود ندارد. صاحب این برند وقتی متوجه شد که هیچ محصول 100% طبیعی در شهر بانکوک پیدا نخواهد شد، تصمیم گرفت که خودش برای تولید یک محصول 100% طبیعی اقدام نماید و از آنجا که به حفظ و نگهداری از محیط زیست و طبیعت بسیار پایبند به شمار می‌رود.

X