تور و سفر به دور دنیا

مراکز خرید کرابی

کرابی از زیباترین جزایر کشور تایلند برای بازدید از جاذبه‌هایی منحصر‌به‌فرد است. کرابی مراکز خرید متنوعی دارد که محصولات متنوعی برای خرید دارند.

رستوران های حلال پوکت

پوکت یکی از زیباترین جزایر کشور تاایلند برای بازدید از جاذبه‌هایی متنوع است. در این مقاله شما را با رستوران های حلال پوکت آشنا خواهیم کرد تا از حلال بودن غذایی که می خورید، اطمینان پیدا کنید.

رستوران های ایرانی پاتایا

تجربه خوردن غذای تایلندی یکی از بهترین جاذبه‌های پاتایا به شمار می‌رود، اما باز هم کسانی هستند که دوست دارند غذای ایرانی در پاتایا میل کنند. در این مقاله شما را با رستوران‌های ایرانی پاتایا آشنا خواهیم کرد.

سفر یک روزه از بانکوک به Ayutthaya

شهر بانکوک توریستی‌ترین شهر جهان در سال 2016 شناخته شده است. بانکوک جاذبه‌های تاریخی مثال زدنی همچون شهر باستانی Ayutthaya دارد که در این مقاله یک برنامه سفر از بانکوک به این جاذبه تاریخی را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

خرید در تایلند

خرید در تایلند یکی از بهترین کارهایی است که باید در کشور تایلند انجام بدهید. خرید یکی از لذت بخش‌ترین کارها در کشور تایلند می‌باشد. در این مقاله به شما می گوییم که چه چیزی در تایلند بخرید.

بهترین مراکز خرید پاتایا برای خرید

خرید یکی از بهترین جاذبه‌های گردشگری کشور تایلند در شهر ساحلی پاتایا به شمار می‌رود. در این مقاله به شما خواهیم گفت که برای خرید به کدام مراکز خرید پاتایا مراجعه نمایید.

هتل باسایا بیچ در پاتایا

هتل باسایا بیچ از بهترین هتل‌های 5 ستاره در کشور تایلند و یکی از معروف‌ترین جزایر آن پاتایا قرار گرفته است. در این مقاله شما را با امکانات و خدمات لوکس این هتل آشنا خواهیم کرد.

هتل امپریال سامویی در تایلند

هتل امپریال سامویی  با 141 اتاقی که به زیبایی تزئین شده‌اند یکی از بهترین هتل‌های کشور تایلند برای اقامت می‌باشد. برای آگاهی بیشتر در مورد هتل امپریال سامویی در تایلند این مقاله را تا آخر بخوانید.

هتل 5 ستاره اوتریگر در سامویی

هتل اوتریگر سامویی یکی از برترین هتل‌های 5 ستاره کشور تایلند در سامویی است. در سفر به کشور تایلند فرقی نمی‌کند که به کدام شهر آن سفر می‌کنید، باید بهترین هتل‌ها را برای اقامت انتخاب نمایید چرا که بر روی کیفیت سفر شما تاثیرگذار است.


هتل 5 ستاره باراکودا پاتایا

هتل باراکودا پاتایا از بهترین هتل‌های 5 ستاره جهان در پاتایا می‌باشد. مهمانان این هتل در پاتایا میتوانند از بین 72 اتاق ، اتاق خود را انتخاب کنند که هرکدام از اتاق ها دارای مبلمان و سرویس خواب هایی با بهترین کیفیت می‌باشند.
X