تور و سفر به دور دنیا

مناسب ترین شهرهای آمریکایی برای پیاده روی

در هر کشوری می توان لیستی بلند پایه از مکانهایی که برای پیاده روی مناسب هستند پیدا کرد. شهرهای آمریکا دارای بهترین و متنوع‌ترین سیستم حمل و نقل درون و بین شهری در جهان هستند و از اینرو، می‌توان به راحتی به هر نقطه دسترسی پیدا کرد. برای مثال، می‌توان به اتومبیل‌های کابلی در سانفرانسیسکو یا دوچرخه‌سواری در اطراف آبگیر شکوفه‌های واشنگتن اشاره نمود.


چهارمین شهر بازی فراری در آمریکا

کمپانی فراری در سال‌های گذشته پروژه جدیدی به نام ساخت شهربازی‌های فراری را در نقاط  مختلف جهان آغاز کرده  و این بار قصد دارد این کار را در آمریکا انجام دهد. 

با هتل های اشباح در آمریکا آشنا شوید

ساختمان لا فوندا از اوایل سال ۱۶۰۷، درست از همان زمانی که شهر سنتافه ایجاد گشته که به عنوان هتل مورد استفاده قرار گرفته. بنابراین هتل لا فوندا یکی از قدیمی‌ترین ساختمان‌های این شهر می باشد که در آن زمان، این ساختمان خشتی به عنوان استراحتگاهی برای مسافران به کار می‌رفته است. این هتل در گذشته کاربردهای دیگری نیز داشته و به عنوان ساختمان دادگستری یا به عنوان زندان برای اولین جنایتکاران ایالت نیومکزیکو کاربرد داشته که در طی چند قرن گذشته، مهمان‌خانه‌ای که در ساختمان لافوندا وجود داشته، چندین بار از بین رفته و دوباره از نو بازسازی شده است. این ساختمان پاتوقی شده برای قماربازان و جنایتکاران و همچنین محلی بوده می باشد که چندین درگیری و حتی یک مورد خودکشی در آن رخ داده است.
X