تور و سفر به دور دنیا

شهر استراسبورگ در فرانسه

 شهر استراسبورگ از نظر وسعت  هفتمین شهر بزرگ فرانسه می باشد  و مرکز ناحیه آلزاس به حساب می آیداین شهر به دلیل همجوار بودن با رودخانه رن از نظر مبادلات اروپایی از اهمییت بالایی برخورداربوده است.

با رژیم غذایی مردم فرانسه آشنا شوید

غذاهای فرانسوی غذاهایی هستند که باید در طول عمر خود حداقل یک بار امتحان کنید اما باید قبل از آن با رژیم غذایی مردم آن آشنا شوید که ما  در این مقاله به همین موضوع پرداخته ایم.

معرفی 5 جاذبه گردشگری فرانسه برای تجربه یک سفر اروپایی

فرانسه همانند دیگر کشور های دیگر اروپایی هزینه بسیار زیادی برای شما خواهد داشت اما فرانسه یکی از کشور هایی است که می توانید برای سفر اروپایی انتخاب کنید. با ما همراه باشید تا با 5 جاذبه گردشگری زیبای فرانسه آشنا شوید. 

بهترین جاذبه های گردشگری فرانسه در یک نگاه

فرانسه با برج ایفل، کاخ ورسای، جاذبه های تاریخی شهر بوردو، سواحل D-Day و دره‌ ی لوار به عنوان یک کشور پر گردشگر محسوب شده و همه ساله درصد زیادی از گردشگران اروپایی را به سوی خود جذب می کند.

هزینه های سفر به فرانسه برای تجربه یک سفر اروپایی

همه ما فرانسه را برج ایفل می شناسیم اما فرانسه پر از جاذبه های گردشگری فراوان می باشد که همه ساله گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند . در این مقاله به معرفی هزینه های معمول سفر فرانسه پرداخته ایم.

هزینه های معمول سفر اروپایی به دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای اروپایی است که برای تجربه یک سفر خوب باید آن را به لیست خود اضافه کنید. در این مقاله به معرفی هزینه های معمول سفر اروپایی به دانمارک پرداخته ایم.

معرفی جاذبه های گردشگری تور اروپا - بخش سوم

یونان پر از جاذبه های گردشگری منحصر به فردی می باشد و یکی از مقاصد گردشگری اروپا ، کشور یونان می باشد پس با ما همراه باشید تا با برخی از جاذبه های یونان آشنا شوید.

معرفی جاذبه های گردشگری تور اروپا - بخش دوم

آلمان یکی از کشور های پر جاذبه توریستی اروپایی است و د راین مالقه به معرفی برخی از جاذبه های گردشگری معروف شهر مونیخ آلمان  پرداخته ایم .

معرفی جاذبه های گردشگری تور اروپا - بخش اول

قاره اروپا و یا قاره سبز پر از جاذبه های گردشگری فراوان می باشد که دراین مقاله به معرفی آنها در چند بخش پرداخته ایم پس با ما همراه باشید.

آکروپلیس نشان افتخار و تمدن 2500 ساله یونان باستان می باشد و یکی از پربازدید ترین جاذبه های گردشگری یونان می باشد.

سالن شهر بروکسل که از قرن پانزدهم میلادی در میدان اصلی این شهر واقع شده است، نمونه درخشانی از معماری به سبک فنلاندی در قرون وسطی می باشد.

ویژگی های اروپا برای سفر

گردشگران از سراسر دنیا تور اروپا را انتخاب می کنند. اروپا زیباترین قاره دنیا از لحاظ شرایط جوی است و لقب قاره سبز را برای خود کسب کرده است .همچنین به دلیل وجود آثار باستانی و تاریخی بی شمار، همه ساله افراد زیادی از دیگر قاره ها راهی سفر به این قاره زیبا می شوند. 


X