تور و سفر به دور دنیا

تور قایق سواری خلیج Phang Nga از سمت پوکت

تور قایق سواری که از پوکت به سمت خلیج Phang Nga  حرکت می‌کند، یکی از بهترین کارهایی است که به شما توصیه می‌کنیم در تور پوکت حتما این کار را انجام بدهید.

زیباترین جزایر تایلند را باید مشاهده کنید

چرا که هر چه قدر در مورد زیبایی‌های جزایر رویایی تایلند به شما بگوییم کافی نیست و باید به بازدید آن‌ها بروید. جزایر تایلندی که در تور تایلند باید بازدید کنید را در این مقاله معرفی کرده‌ایم.

تایلند مقصد گردشگران

به گزارش رویترز در سال 2016 طبق آماری کمپانی پرداخت و تکنولوژی مسترکارت منتشر کرده، پایتخت تایلند، بانکوک، لندن را کنار زده و محبوب‌ترین مقصد سفر جهان به شمار می‌رود.

رستوران های ارزان بانکوک

رستوران های ارزان بانکوک یکی از بهترین مکان‌هایی است که یک سفر ارزان به بانکوک را برای شما تضمین خواهند کرد. برای این که یک سفر ارزان را به شهر بانکوک تجربه نمایید.

برترین جاذبه های گردشکری تایلند برای بازدید

تایلند یکی از بهترین کشورهایی است که یک بار هم که شده باید به بازدید آن بروید. در این مقاله شما را با بهترین جاذبه‌های کشور تایلند معرفی کرده‌ایم.

هتل 3 ستاره چاونگ گاردن بیچ ریزورت ساموئی

هتل چاونگ گاردن بیچ ریزورت (Chaweng Garden Beach Resort )، ساموئی از بهترین و ارزان‌ترین هتل‌های 3 ستاره برای اقامت است.  این هتل در منطقه بوفوت و در ساحل زیبا و توریستی چاونگ قرار گرفته است.

هتل 5 ستاره بیچ ریزورت سامویی

هتل نیو استار بیچ ریزورت سامویی (New Star Beach Resort Samui)، از مقرون‌به‌صرفه‌ترین هتل‌های سامویی در کشور تایلند است و درجه بندی 4 ستاره دارد.

هتل آماتا 3 ستاره پوکت

هتل آماتا پوکت (amata phuket)، از زیباترین و در عین حال ارزان‌ترین هتل‌های کشور تایلند در جزیره پوکت است. برای آشنایی با امکانات هتل آماتا پوکت این مقاله را تا آخر بخوانید.

هتل گلدن تولیپ در بانکوک

 هتل 4 ستاره گلدن تولیپ یی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین مکان‌ها برای اقامت در کشور تایلند است. این مقاله را برای آشنایی بیشتر با  هتل گلدن تولیپ بخوانید.

پارک ملی ساماریا جورج در کشور یونان

پارک ملی ساماریا ( Samaria Gorge park) در جزیره کرت قرار دارد و 16 کیلومتر طول داشته و در باریک ترین قسمت، عرض آن به 4 متر می رسد. حدود 5 تا 7 ساعت پیاده روی لازم بوده تا این محل را کشف نمایید.
X